Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

16 Niedziela zwykła - 22 VII 2018 r.

1. W tym tygodniu:

- w poniedziałek (23 VII) święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy;

- we wtorek (24 VII) wspomnienie św. Kingi, Dziewicy;

- w środę (25 VII) święto św. Jakuba, Apostoła oraz w Martyrologium wspomina się św. Krzysztofa, Męczennika;

- w czwartek (26 VII) wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny. Pamiętamy w modlitwie o babciach, dziadkach i osobach starszych.

2. Dziś rozpoczyna się XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: “Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. W związku z tym za tydzień (29 VII) odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. na parkingu przy kościele i po drugiej stronie ulicy Wiadukt oraz w Ignatkach-Osiedle po Mszy św. o godz. 7.00 i 12.00.

Przy poświęceniu będą zbierane ofiary na środki transportu dla polskich misjonarzy, pracujących w różnych krajach świata. Kierowcy otrzymają obrazek z wizerunkiem św. Krzysztofa.

3. 32 PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ - wszelkie informacje na stronie: www.pielgrzymka.net.pl.

W zakrystii lub kancelarii można się zapisać do GRUPY ZŁOTEJ. Należą do niej ci, którzy z różnych powodów nie mogą pójść, a chcą wesprzeć pielgrzymów oraz powierzyć swoje intencje, w których pielgrzymi będą się modlić w czasie drogi. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na promocję i organizację pielgrzymki.

4. 26 EKUMENICZNA PIESZA PIELGRZYMKA DO WILNA - wszelkie informacje na stronie internetowej: www.wilenska.bialystok.pl.

5. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

Duszpasterze