Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

21 Niedziela zwykła - 27 VIII 2017 r.

21 Niedziela zwykła - 27 VIII 2017 r.

1. W tym tygodniu:

• w poniedziałek (28 VIII) wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;

• we wtorek (29 VIII) wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

• w piątek (1 IX) wspomnienie bł. Bronisławy, Dziewicy; jest to 1-szy piątek miesiąca - kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00. Od godz. 17.30 zapraszamy dzieci i młodzież na spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego.

1 września wspominamy 78. rocznicę wybuchu 2 wojny światowej, napaść Niemiec na Polskę - modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

• 2 września - 1-sza sobota miesiąca: czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

• za tydzień (3 IX) - 1-sza niedziela miesiąca: po Mszy św. o godz. 11.30 procesja Eucharystyczna wokół kościoła, a o godz. 15.00 różaniec Koła Żywego Różańca mężczyzn w kościele.

Za tydzień taca na Kurię Metropolitalną Białostocką, a przed kościołem zbiórka do puszki na pomoc dla Radia MARYJA i TV TRWAM.

2. 33. Piesza Pielgrzymka do Krypna wyruszy w sobotę (9 IX) o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry, a zakończy się Mszą św. w Krypnie o godz. 18.00. Zapisać się na tę pielgrzymkę można w zakrystii lub kancelarii.

3. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy Ks. Jakuba Budkiewicza, który od dnia 26 sierpnia rozpoczął posługę wikariusza w parafii św. Jana Pawła II w Ignatkach-Osiedle. Życzymy Księdzu Jakubowi Bożego błogosławieństwa i owocnej posługi.

4. W nowym numerze “Gościa Niedzielnego” między innymi:

- dodatek - kinowy hit na DVD pt. “MISJA”;

- Matka w koronie: 300. lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

Duszpasterze.