Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

2 Niedziela zwykła - 14 I 2018 r.

1. Dziś o godz. 14.00 odbędzie się na plebanii w Parafii św. Stanisława BM. w Białymstoku spotkanie opłatkowe różnych grup modlitewnych i duszpasterskich naszej Parafii: Akcja Katolicka, Parafialny Zespół CARITAS, Koła Żywego Różańca, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Apostolat MARGARETKA i inne. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

2. Dziś przed kościołem św. Stanisława BM. odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby Szkoły Podstawowej im. św. Siostry Faustyny w Białymstoku. Szkoła zajmuje się kształceniem i wychowaniem dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną. W miarę możności wesprzyjmy tę szlachetną inicjatywę!

3. W tym tygodniu:

  • w środę (17 I) wspomnienie św. Antoniego, Opata;
  • w piątek (19 I) wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa;
  • w czwartek (18 I) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: PRAWICA TWOJA WSŁAWIŁA SIĘ MOCĄ.
  • w najbliższą niedzielę (21 I) po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele św. Stanisława BM. w Białymstoku odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Moniki i Tomasza Matan wraz z zespołem. ZAPRASZAMY!

4. Rozpoczyna się ostatni tydzień KOLĘDY w Parafii św. Stanisława B.M. W Parafii św. Jana Pawła II kolęda już została zakończona.

BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiarność i gościnność WSZYSTKIM PARAFIANOM, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach i mieszkaniach. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone podczas kolędy, a także wpłacone na konto bankowe Parafii.

5. Do 26 stycznia Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 15.00, a w soboty o godz. 18.00. Kancelaria po południu będzie czynna od 14.00 do 14.45, w soboty od 16.30 do 17.30, a rano bez zmian. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla wspólnot będzie w styczniu w soboty od godz. 17.00 do 18.00. Od lutego 2018 r. powrócimy do adoracji we wtorki od godz. 17.00 do 18.00.

6. AWSD w Białymstoku zaprasza młodzież męską na trzydniowe rekolekcje powołaniowe w Seminarium, które rozpoczną się w piątek (2 II) o godz. 16.00, a zakończą w niedzielę (4 II) o godz. 13.00.

7. Ukazał się styczniowy numer “Dróg Miłosierdzia”. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej!

8. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia!

DUSZPASTERZE.