Aktualności

Ogłoszenia Parafialne - FILMY

| dodał:

9 Niedziela zwykła, 3 VI 2018 r.

1. W tym tygodniu:

* we wtorek (5 VI) wspomnienie św. Bonifacego BM.;
* I-szy czwartek miesiąca (7 VI) , dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne; zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. w kościele św. Stanisława procesja eucharystyczna, błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie kwiatów i ziół.
* w piątek (8 VI) Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Za publiczne odmówienie litanii i aktu wynagrodzenia można uzyskać odpust zupełny. Msza święta o g. 12:00, a w kościele św. Stanisława o 6:30 i 18:00.
* w sobotę (9 VI) wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2. Dziś (3 VI) o godz. 19.00 w kościele Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku będzie wykonane Oratorium “Aby byli jedno” o Bł. Bolesławie Lament, Założycielce Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.

3. W sobotę (9 VI) o godz. 16:00 odbędzie się koncert zespołu Arka Noego, przy kościele Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku (ul. ks. S. Suchowolca 27), a Koncert Uwielbienia "BOGU DŹWIĘKI" w niedzielę, 10 czerwca, o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Zapraszamy.

4. W niedzielę (10 VI) przypada I-sza rocznica święceń biskupich J.E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity będzie sprawowana o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego Arcypasterza.

5. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Białymstoku serdecznie zaprasza na charytatywny piknik rodzinny w sobotę (9 VI) w godz. 10-14 na terenie SP nr 14 przy ul. Pułaskiego 25. Przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci wraz z rodzinami.

6. Przy wyjściu z kościoła dostępny jest najnowszy numer “Dróg Miłosierdzia” a w nim jak radzić z problemem uzależnienia dzieci od telefonu i Internetu.

7. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

8. Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji projektu wnętrza naszej świątyni.

Duszpasterze