Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

11 Niedziela zwykł, 17 VI 2018 r.

1. Dziś (17 VI) parafia św. Stanisława gości Siostrę Judytę, Misjonarkę Świętej Rodziny, która powie o misjach w Afryce i zbiera przed kościołem ofiary do puszki na ten cel.

W naszej parafii przy wyjściu odbędzie się zbiórka do puszki na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.

2. W tym tygodniu:

  • w czwartek (21 VI) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
  • w piątek (22 VI) zakończenie roku szkolnego - Msza św. z tej okazji będzie odprawiona o godz. 8.00 w kaplicy Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny (ul Zielna 16). Zapraszamy na tę Eucharystię dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.
  • w niedzielę (24 VI) uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W dniach 22 - 24 czerwca jest organizowana 38. Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Białostockie grupy wyruszają w piątek (22 VI) po Mszy św. o godz. 11.30 w Katedrze Białostockiej. 

Zakończenie pielgrzymki w niedzielę (24 VI) w Różanymstoku uroczystą Eucharystią o godz. 17.00 pod przewodnictwem Ks. Abpa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego. Więcej na: rozanostocka.pl

4. 32. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach: 30 lipca - 12 sierpnia br. pod hasłem: “Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Zapisy w Białymstoku w Piwnicy Akademickiej przy Katedrze (ul. Kościelna 2) od 23 - 29 lipca w godz. 17.00 - 19.00. Więcej na: pielgrzymka.net.pl

5. Przy wyjściu z kościoła dostępny jest najnowszy numer czasopisma “Drogi Miłosierdzia” a w nim, między innymi, jak radzić z problemem uzależnienia dzieci od telefonu i internetu.

6. Życzymy wszystkim, Parafianom i Gościom, dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Duszpasterze