Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

14 Niedziela zwykła - 8 VII 2018 r.

1. Dziś, w drugą niedzielę miesiąca, ofiary na tacę są zbierane na nowe ogrzewanie kościoła św. Stanisława BM w Białymstoku, a w naszej kaplicy na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II. BÓG ZAPŁAĆ! - za Waszą ofiarność, a także za wpłaty na konto parafialne.

2. W tym tygodniu:

  • w środę (11 VII) święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy;
  • w czwartek (12 VII) wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika;
  • w piątek (13 VII) wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, Pustelników.

3. W dniach od 3 - 10 sierpnia b.r. odbędzie się 7. Rowerowa Pielgrzymka z Białegostoku na Jasną Górę. Uczestnikiem rowerymki może być każdy, kto ukończył 12 rok życia. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego technicznie roweru i zarejestrowanie się poprzez stronę internetową: rowerymka.pl.

4. W zakrystii lub kancelarii można zapisać się do GRUPY ZŁOTEJ Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, powierzając swoje intencje modlitwie pielgrzymów.

5. W dniach 16 - 25 sierpnia br. jest organizowana XXVI Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna pod hasłem: “Mocni w Duchu”. Wyruszy ona 16 VIII po Mszy św. o godz. 5.30 w Katedrze. Zapisy będą trwały od 16 VII do 3 VIII w parafii Ducha Świętego w Białymstoku (ul. Sybiraków 2), od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 19.00. Wymagany jest paszport. Więcej informacji na stronie internetowej: www. wilenska.bialystok.pl.

6. Wakacyjny numer “Dróg Miłosierdzia” podejmuje temat letniego odpoczynku i może być pomocą w twórczym i pożytecznym spędzeniu wakacji. Polecamy także artykuł poświęcony uczciwości małżeńskiej oraz stałe rubryki: akademia modlitwy i rozważania na temat Ewangelii wszystkich niedziel lipca i sierpnia.

7. Życzymy wszystkim, Parafianom i Gościom, błogosławionej niedzieli oraz dobrych i bezpiecznych wakacji!

Duszpasterze