Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

29 Niedziela zwykła - 21 X 2018 r. Odpust Parafialny

1. W tym tygodniu: 

    * Trwa 40 - godzinne Nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj i jutro zachęcamy do adoracji.

  • Jutro (22 X)  w naszej Parafii Uroczystość św. Jana Pawła II - Odpust Parafialny.  Msze święte w świątyni w Ignatkach - Osiedle o godz. 7:00, 12:00 i 17:00;
  • za tydzień w niedzielę (28.10) w całej Polsce X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, prowadzona będzie zbiórka do puszek.
  • również w niedzielę (28 X) o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej, z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego, będzie odprawiona Msza św. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Solenizanta.

2. Rozpoczęła się katecheza parafialna przed I Komunią Świętą i Bierzmowaniem. Dzieci i młodzież przychodzą na spotkania wg programu umieszczonego na stronie internetowej Parafii.

3. Tradycyjne modlitwy za zmarłych - WYPOMINKI - będą odprawiane w naszym kościele od 1 do 4 listopada 2018 r.: o godz. 16.15 - część Różańca z WYPOMINKAMI, a o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych poleconych w WYPOMINKACH. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4. Zachęcamy do lektury nowego numeru “Dróg Miłosierdzia”, między innymi, poświęconego Eucharystii. Jest w nim również artykuł o naszej Parafii i budującym się kościele.

7. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia!

Duszpasterze