Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

31 Niedziela zwykła - 4 XI 2018 r.

1. Dziś (4 XI) w naszej parafii witamy przedstawiciela AWSD w Białymstoku, al. Roberta z II roku, który przybył, by wspólnie się modlić i prosić o ofiary na białostockie Seminarium.

Dziś imieniny obchodzi Ks. Karol Jabłoński. Dostojnemu Solenizantowi składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.

2. W tym tygodniu:

  • w środę (7 XI) rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Nasza parafia zaproszona jest do udziału w sobotę (10 XI) na godz. 18:00;
  • w piątek (9 XI) Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w sobotę (10 XI) wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła;
  • także w sobotę (10 XI) o godz. 10:00, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza na Konferencję poświęconą bł. ks. Michałowi Sopoćko pt. „Oto wierny Sługa Mój”; natomiast o g. 16:00 w Zespole Szkół Katolickich, przy ul. Kościelnej 3, odbędzie się spotkanie młodzieży Archidiecezji Białostockiej „Dzień u Mamy” w szczególny sposób skierowane do KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA;
  • w przyszłą niedzielę (11 XI) Święto Niepodległości, modlimy się w intencji Ojczyzny.

3. W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym Państwowa Straż Pożarna rekomenduje instalowanie czujek dymu i tlenku węgla oraz przypomina o corocznym dokonywaniu obowiązkowego przeglądu i czyszczeniu przewodów kominowych oraz sprawdzeniu instalacji wentylacyjnej.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku jest przygotowany do nabycia najnowszy numer “Dróg Miłosierdzia”, w dużej mierze poświęcony 100-leciu odzyskania niepodległości Polski.

5. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia!

Duszpasterze