Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

34 Niedziela zwykła - 25 XI 2018 r. - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś na każdej Mszy Świętej odnowienie Aktu Przyjęcia JEZUSA CHRYSTUSA za KRÓLA i PANA, a po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za pobożne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny.

2. W tym tygodniu:

  • w piątek (30 XI) święto św. Andrzeja, Apostoła.
  • 1 XII - pierwsza sobota miesiąca; po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Matka Boża w Fatimie prosiła, aby w pierwsze soboty miesiąca adorować Pana Jezusa, wynagradzając za grzechy osobiste i całego świata.

3. W następną niedzielę (2 XII) rozpoczyna się ADWENT - czas religijnego i radosnego oczekiwania na przyjście PANA JEZUSA. Roraty w naszej kaplicy w Ignatkach - Osiedle będą odprawiane w środy i  soboty o godz. 17.00.

4. W 1-szą niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, które można nabywać w kancelarii - zakrystii naszej kaplicy do Świąt Bożego Narodzenia. Ofiary złożone za opłatki są przeznaczane na wynagrodzenie Pani Organistki.

5. Od przyszłej niedzieli CARITAS rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W naszej kaplicy będzie ustawiony kosz na dary żywnościowe dla ubogich i skarbona na ten cel.

5. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia!

Duszpasterze