Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

3 Niedziela Adwentu -16 XII 2018 r. - PROGRAM REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

1. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

2. W piątek (21 XII) o godz. 18.00 (w kościele św. Stanisława BM.) rozpoczną się Rekolekcje Adwentowe w obu  naszych Parafiach i będą trwały w sobotę (22 XII) i niedzielę (23 XII). Msze święte z naukami w sobotę o godz. 8.30, 10.00, 16.30 i 18.00, w kościele św. Stanisława BM. w Białymstoku a w niedzielę według porządku niedzielnego w obu naszych kościołach. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w Ignatkach - Osiedle o godz. 7.00 i 12.00. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Łukasz Kisielewski, wikariusz Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Białymstoku.

3. Poświęcone opłatki wigilijne można nabywać w kancelarii - zakrystii w naszej kaplicy do Świąt Bożego Narodzenia. Ofiary złożone za opłatki są przeznaczane na wynagrodzenie Pani Organistki.

4. W kaplicy w Ignatkach - Osiedle znajduje się kosz na produkty żywnościowe oraz skarbona. CARITAS prosi o produkty żywnościowe, z których zostaną przygotowane paczki świąteczne dla ubogich. CARITAS rozprowadza również świece wigilijne: duże (12 zł.) i małe (6 zł.).

5. W tym tygodniu:

  • w środę (19 XII), piątek (21 XII) i w sobotę (22 XII) przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach.

6. Rekolekcje Adwentowe studentów i pracowników akademickich odbędą się w dniach: 16, 17 i 18 XII o godz. 19.30 w kościele NMP Matki Kościoła, ul. Pogodna 63.

7. W tym roku Pasterka w Ignatkach - Osiedle będzie celebrowana w głównej nawie budowanego kościoła o godz. 22.00. Przy tej okazji dziękuję za ofiary na budowę kościoła, wykonane prace porządkowe i proszę o przywiezienie do naszej świątyni - zbyteczne, zalegające w domach - dywany na przykrycie posadzki kościoła.

Pasterka_o_godz._22.00.docx

8. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i owocnego Adwentu!

Duszpasterze