Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

3 Niedziela zwykła - 27 I 2019 r.

1. Zakończyła się kolęda w naszej Parafii. DZIĘKUJEMY - za gościnność i ofiarność WSZYSTKIM PARAFIANOM, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach i mieszkaniach. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone podczas kolędy oraz za wpłacone na konto parafialne. Na potrzebę budowy naszego kościoła parafialnego pw. św. Jana Pawła II w Ignatkach - Osiedle zebrano kwotę: 74.930, - zł., a na konto parafialne wpłacono: 5.285, - zł. BÓG ZAPŁAĆ!

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (28 I) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła;
  • we wtorek (29 I) wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament, Dziewicy, Założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny;
  • w czwartek (31 I) wspomnienie św. Jana Bosko, Prezbitera;
  • w sobotę (2 II) święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic w naszym kościele o godz. 12.00 i 17.00.

W tym dniu tradycyjnie żegna się żłóbek Pana Jezusa i kończy śpiewanie kolęd. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników, a taca jest przeznaczona na zakony klauzurowe.

  • w tym tygodniu 1-szy piątek miesiąca(1 II) - adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00 do 17.00 i 1-sza sobota (2 II) miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych w 1-szy piątek w godzinach porannych (od godz. 8.30).
  • za tydzień (3 II) 1-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec KŻR z Ignatek - Osiedle, a po Mszy św. o 12.00 Różaniec KŻR ze Śródlesia.

Taca za tydzień na Fundusz Remontowo - Budowlany Archidiecezji Białostockiej.

3. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza młodzież męską, od lat 15, na rekolekcje powołaniowe, które rozpoczną się w piątek (1 II) o godz. 16.00, a zakończą w niedzielę (3 II) około godz. 14.00.

4. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia!

Duszpasterze.