Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

7 Niedziela zwykła - 24 II 2019 r.

1. W tym tygodniu:

  •  w tym tygodniu 1-szy piątek miesiąca(1 III) - adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00 do 17.00 i 1-sza sobota (2 III) miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych w 1-szy piątek w godzinach porannych (od godz. 8.30).
  • za tydzień (3 III) 1-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec KŻR z Ignatek - Osiedle, a po Mszy św. o 12.00 Różaniec KŻR ze Śródlesia.
  • 1 marca przypada Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych (Niezłomnych).
  • za tydzień (3 III) taca na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.

2. Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym pod hasłem „Trwaj we Mnie”. Rekolekcje potrwają od 10 marca do 6 kwietnia br. Spotkania wspólne będą się odbywały w niedzielę o godz. 14.30 w Oratorium św. Jerzego przy kościele św. Wojciecha w Białymstoku, ul. Warszawska 46a. Na rekolekcje składają się niedzielne spotkanie wspólne oraz osobista, codzienna medytacja nad fragmentem Pisma św. w wybranym przez rekolektanta miejscu, np. własnym domu. Uczestnicy rekolekcji mają możliwość korzystania z rozmów z kierownikiem duchowym w czasie ich trwania. Zapisy i informacje na stronie internetowej www.wzchbialystok.pl, na ulotkach i plakatach.

Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia!

Duszpasterze.