Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 21 IV 2019 r.

1. Dziś (21 IV) jeszcze Msza św. o godz. 12:00.

2. Jutro (22 IV) drugi dzień Świąt Wielkanocnych - Msze św. według porządku niedzielnego (7:00 i 12:00). Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Dziękujemy Wszystkim za liczny udział w nabożeństwach Triduum Paschalnego.

4. Dziękujemy Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego.

5. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez 8 dni (oktawa). Zachęcamy do udziału w Mszach św. oktawy wielkanocnej oraz w Nowennie do Miłosierdzia Bożego - dziś i jutroprzede Mszą św. o godz. 12.00, a w następne dni po Mszy św. wieczornej.

6. Za tydzień (28 IV) Święto Miłosierdzia Bożego - rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszki na CARITAS Archidiecezji Białostockiej.

7. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego (28 IV) jest organizowana VII Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Pielgrzymka wyruszy sprzed kościoła św. Stanisława o godz. 13.00.. Zachęcamy do udziału, nie trzeba się zapisywać.

8. Sakrament Bierzmowania młodzieży naszych parafii będzie udzielony w czwartek (9 V) o godz. 17.00. Pierwsza próba uroczystości 24 IV po Mszy św. o godz. 17:00.

9. Nauki przedmałżeńskie odbędą się od niedzieli (28 IV) do niedzieli (2 VI) 2018 r. w kolejne niedziele w parafii św. Stanisława.

Początek każdego spotkania na Mszy św. o godz. 11.30, a po Mszy św. katecheza przedmałżeńska. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

10. W przedsionku kościoła CARITAS sprzedaje chlebki wielkanocne (3 zł.). Dochód ze sprzedaży na pomoc biednym i chorym.

12. Życzymy wszystkim - Parafianom i Gościom - błogosławionych ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO !

DUSZPASTERZE