Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

3 Niedziela Wielkanocna - 5 V 2019.

1. Dziś w Parafii w. Stanisława BM. rozpoczyna się 40-godzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu. Będzie ono trwać do 8 maja  do odpustu św. Stanisława BM.

Msze święte z kazaniami w poniedziałek (6 V), wtorek (7 V) i w środę (8 V) będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwać od godz. 11.00 do 18.00. Kazania będzie głosił Ks. Łukasz Kisielewski, wikariusz parafii św. Rafała Kalinowskiego w Białymstoku.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE!

2. W czwartek (9 V) o godz. 17.00 Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii. III próba z udziałem kandydatów do bierzmowania - 6 maja 2019 r. po Mszy św. wieczornej (około godz. 17.45)

Spowiedź kandydatów do bierzmowania i świadków - 7 maja o godz. 18.00 w kościele św. Stanisława BM. ( w czasie 40-to godzinnego nabożeństwa). Jeśli ktoś nie może odbyć spowiedzi w tym terminie prosimy o zaplanowanie jej w czasie innej Mszy podczas trwającego w Parafii św. Stanisława BM. w Białymstoku w dniach 5-8 maja 2019 r. 40-to godzinnego nabożeństwa.

3. Dziś jest Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego - starajmy się przeczytać codziennie chociaż fragment Biblii.

4. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (6 V) święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • w środę (8 V) uroczystość św. Stanisława B.M. - Głównego Patrona Polski. W kościele św. Stanisława BM. w Białymstoku odpust. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 8.00, 10.00 i 18.00
  • w następną niedzielę (12 V) do naszej Parafii przybędzie przedstawiciel   Seminarium Duchownego, ks. dr Andrzej Kakareko, kanclerz Kurii, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na potrzeby AWSD w Białymstoku

5. Ukazał się nowy numer czasopisma “Drogi Miłosierdzia”, poświęcony Maryi Matce Bożej. Do nabycia ze stolika przy wyjściu (3 zł./egz.)

7. Życzymy wszystkim - Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia!