Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

4 Niedziela Wielkanocna, 12 V 2019 r. - Chrystusa - Dobrego Pasterza.

1. Dziś (12 V) w naszej parafii gościmy Księdza Dra Andrzeja Kakareko, Kanclerza Kurii Metropolitalnej, który reprezentuje AWSD w Białymstoku. Przybywa by wspólnie się z nami modlić i prosić o ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego.

2. W miniony czwartek (9 V) Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Bóg zapłać Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz Dar Ołtarza od młodzieży - nowy Mszał Rzymski.

3. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (13 V) wspomnienie NMP Fatimskiej;
  • we wtorek (14 V) święto św. Macieja, Apostoła;
  • w piątek (16 V) święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski.

4. Za tydzień (19 V) na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość Pierwszej KOMUNII ŚWIĘTEJ dzieci naszej Parafii. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych oraz rodzin odbędzie się tu w Ignatkach, w sobotę (18 V) o godz. o godz. 10.00.

5. W niedzielę (19 V) w Białymstoku odbędzie się MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. O godz. 12.30 Msza św. w bazylice św. Rocha, o godz. 14.00 wymarsz z placu pod bazyliką św. Rocha, a finał w Parku Planty przy Fontannach.

6. Ukazał się nowy numer czasopisma “Drogi Miłosierdzia”, poświęcony Maryi Matce Bożej. Do nabycia ze stolika przy wyjściu (3 zł./egz.)

7. Życzymy wszystkim - Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia!

DUSZPASTERZE