Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

20 Niedziela zwykła -18 VIII 2019 r.

1. W tym tygodniu:

  • we wtorek (20 VIII) wspomnienie św. Bernarda, Opata, Dra K-ła;
  • w środę (21 VIII) wspomnienie św. Piusa X, Pp.
  • w czwartek (22 VIII) wspomnienie NMP, Królowej;
  • w sobotę (24 VIII) święto św. Bartłomieja, Ap.

2. W Parafii św. Stanisława BM. w Białymstoku w tym roku ma powstać kaplica wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. BÓG ZAPŁAĆ! - za ofiary wpłacane na ten cel.

3. Duszpasterstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej zaprasza do udziału w rekolekcjach trzeźwościowych:

  • 23 - 25 sierpnia - w parafii NMP Nieustającej Pomocy w Kozińcach;
  • 25 - 27 sierpnia - w parafii Opatrzności Bożej w Michałowie - połączone z dniem wspólnoty Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

4. Dziś (18 VIII) w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, odbędą się uroczystości religijno- -patriotyczne upamiętniające mieszkańców naszego miasta pomordowanych w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 r. O godz. 18.00 w Sanktuarium odprawiona będzie Msza Święta w intencji poległych oraz za mieszkańców Białegostoku.

5. Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Białostockiej zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 21-26 październik 2019 roku. Szczegółowe informacje w parafii św. Faustyny w Białymstoku.

6. Od września br. w naszym kościele wprowadzamy nowy porządek odprawiania Mszy św. W niedzielę i uroczystości będą Msze św. o godz. 7.00 - (przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP); 10.00 - (z udziałem dzieci); 12.00; 19.30; Codziennie o 7.00 i 17.00. Składam serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła złożone na tace i przekazywane na rachunek bankowy naszej parafii. Od września br. również wprowadzamy jedną tacę w miesiącu z przeznaczeniem na budowę kościoła - będzie to II niedziela miesiąca. Pozostałe tace będą przeznaczone na potrzeby bieżące naszej parafii oraz obowiązkowe fundusze diecezjalne i pozadiecezjalne.

7. Życzymy wszystkim: Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia! DUSZPASTERZE