Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

21 Niedziela zwykła - 25 VIII 2019 r. - Od 1 września br. nowy porządek Mszy św. w Ignatkach - Osiedle

1. W tym tygodniu:

  • jutro (26 VIII) uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 17:00.
  • we wtorek (27 VIII) wspomnienie św. Moniki;
  • w środę (28 VIII) wspomnienie św. Augustyna, Bpa i Dra K-ła;
  • w czwartek (29 VIII) wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
  • za tydzień (1 IX) przypada 1 - sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec KŻR z Ignatek - Osiedle, a po Mszy św. o 12.00 Różaniec KŻR ze Śródlesia. Taca na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.

2. Od przyszłej niedzieli tj. 1-go września br. w naszym kościele wprowadzamy nowy porządek odprawiania Mszy św. W niedzielę i uroczystości będą Msze św. o godz. 7.00 - (przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP); 10.00 - (z udziałem dzieci); 12.00; 19.30; Codziennie o 7.00 i 17.00. Składam serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła złożone na tace i przekazywane na rachunek bankowy naszej parafii. Od września br. również wprowadzamy jedną tacę w miesiącu z przeznaczeniem na budowę kościoła - będzie to taca z II niedzieli miesiąca. Pozostałe tace będą przeznaczone na potrzeby bieżące naszej parafii oraz obowiązkowe fundusze diecezjalne i pozadiecezjalne.

3. W parafii św. Stanisława BM. w Białymstoku w tym roku ma powstać kaplica wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. BÓG ZA- PŁAĆ! - za ofiary wpłacane na ten cel.

4. 35. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę (8 IX) o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry, a zakończy się Mszą św. o godz. 18.00. Zapisy w naszej parafii przyjmujemy w zakrystii - kancelarii.

5. Dnia 14 IX we Włocławku na lotnisku Kruszyn odbędzie się całodzienne, narodowe czuwanie modlitewne pod hasłem „Polska pod Krzyżem”. Dzień ma charakter zawierzenia Ojczyzny i wynagrodzenia za bluźnierstwa przeciwko Chrystusowi, Matce Bożej i liczne ataki na Kościół, czy akty profanacji. Wraz z biskupami będziemy modlić się o dochowanie wierności krzyżowi i Ewangelii w Polsce. Wyjazd autokarem z parafii o 5:00 rano. Zapisy przez internetową stronę parafialną lub u ks. Jakuba. Koszt wyjazdu: 80 zł.

6. Życzymy wszystkim: Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia! DUSZPASTERZE

nowy_porzadek_mszy_sw..jpg