Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

25 Niedziela zwykła - 22 IX 2019 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 katecheza parafialna w Ignatkach - Osiedle przed I Komunią Św. dla uczniów klas III szkoły podstawowej.

- Dokładny program katechezy parafialnej dostępny jest na stronie internetowej naszej Parafii: www.ignatki.archibial.pl

- Pierwsze spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów w Ignatkach - Osiedle odbędzie się w przyszłą niedzielę 29 września br. po Mszy o godz. 10:00.

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (23 IX) wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, Prezbitera;
  • w piątek (27 IX) wspomnienie św. Wintego a Paulo, Prezbitera;

- w piątek (27 IX) o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej będzie sprawowana Msza św. z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej.

- w sobotę (28 IX) odbędzie się Nadgraniczna Piesza Pielgrzymka pracowników KAS i ich rodzin z Kuźnicy do Sokółki.

  • w sobotę (28 IX) święto bł. Michała Sopoćki, Prezbitera, Patrona Białegostoku. W związku z tym w piątek (27 IX) o godz.18.00 rozpocznie się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Msza św., a o godz. 19.00 procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćko do Katedry, gdzie w sobotę (28 IX) o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Metropolity Białostockiego Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, w intencji mieszkańców miasta Białegostoku.

3. Dzień Jedności Rolniczej odbędzie się w niedzielę (29 IX) w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie.

4. Pielgrzymka KWC na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę (29 IX). Program i informacje na stronie: kwc.oaza.pl .

5. W sobotę (5 X) jest organizowana pielgrzymka KŻR do Matki Bożej Różanostockiej. Wyjazd i zapisy w parafii św. Karola Boromeusza pod nr tel. 664 780 079. Szczegóły na plakacie w gablocie.

6. Wspólnota Otwartych Serc zaprasza osoby poszukujące współmałżonka, w każdą trzecią sobotę miesiąca, na Mszę św. o godz. 18.00 w parafii pw. św. Maksymiliana, w dolnym kościele.

7. Caritas Archidiecezji Białostockiej dziękuje tym, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej TORBA SAMARYTANKA, na rzecz ubogich i najbardziej potrzebujących seniorów z naszego miasta i Archidiecezji.

8. Życzymy wszystkim: Parafianom i Gościom - dobrej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia! DUSZPASTERZE