Aktualności

Ograniczenia w związku z epidemią.

| dodał:

W związku z nowym rozporządzeniem od dn. 25 III (Zwiastowanie Pańskie) :

  • Uczestnictwo we Mszy świętej zostaje ograniczone do 5 osób;
  • Codziennie od Pon. do Sob. w godz. 16:00 - 17:00 Spowiedż.
  • Codziennie od Pon. do Sob. o godz. 16:30, a w niedzielę o 11:30, w kościele będzie Komunia św. poza Mszą św. udzielana indywidualnie. W parafii św. Stanisława także o godz. 8:00 i 17:00. Wcześniej należy wysłuchać Mszę świętą w mediach.
  • Odwołane są rekolekcje wielkopostne, oraz nabożeństwo Gorzkich Żali. Droga krzyżowa ograniczona tylko do 5 uczestników.
  • Kancelaria Parafialna jest NIECZYNNA. Można się kontaktować z kapłanem tylko w bardzo PILNYCH sprawach w okolicy sprawowania Mszy św. lub telefonicznie: 604 103 185.
  • Zachęcamy do zawierzenia siebie i swoich rodzin Jezusowi Chrystusowi przez Najświętszą Maryję Pannę, uroczystym aktem św. Ludwika Grignion de Monfort. Akt ten dostępny jest TUTAJ i należy go odprawić prywatnie w domu.
  • W CZASIE KORONAWIRUSA
    Panująca pandemia wirusa COVID-19 i wynikające z tego konsekwencje powodują ograniczenia dochodów naszej parafii. Jesteśmy jednak nadal zobowiązani do płacenia na bieżąco rachunków za energię elektryczną, ogrzewanie i sprzątanie kościoła, wypłaty dla pracujących w parafii osób świeckich. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do wiernych naszej parafii o wsparcie materialne i wpłaty na konto parafialne nawet drobne datki. Każdego dnia modlimy się za Was i błogosławimy.

Ks. Proboszcz - Bóg zpłać za ofiary.

  • Konto parafialne:

Bank Spółdzielczy w Brańsku, Oddział w Białymstoku

PLN: 09 8063 0001 0100 0202 6781 0001