Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

​6 Niedziela Wielkanocna - 17 V 2020 r.

1. Dziś w naszym kościele rozpoczyna się czas I Komunii Świętych. Na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00 aż do końca czerwca po kilkoro dzieci będzie przystępować po raz pierwszy do Eucharystii. Spowiedź dzieci, ich rodziców, chrzestnych i rodzin będzie zawsze w sobotę przed Komunią Świętą od godz. 16.00 do 17.00.

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (18 V) 100 rocznica urodzin św. Papieża Jana Pawła II. Zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o godz. 17.00 i nabożeństwo majowe po Mszy św. W kaplicy pw. św. Jana Pawła II jest do obejrzenia wystawa prac dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie, przygotowana na 100-lecie urodzin Patrona Szkoły.
  • w poniedziałek, wtorek i środę (18, 19 i 20 V) dni modlitw o dobre urodzaje oraz za kraje głodujące. Prośmy Pana Boga o deszcz!
  • W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Przez dziewięć dni podczas nabożeństwa majowego po Mszy św. o 17.00 przygotowujemy się do pierwszego odpustu w naszej Parafii związanego z Kultem Obrazu Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Odpust odbędzie się w najbliższą sobotę 23 maja br. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 17.00, 19.30.
  • w piątek (22 V) rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - będzie odprawiana po nabożeństwie majowym. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  • w następną niedzielę (24 V) obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

3. BÓG ZAPŁAĆ! za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i wpłacane na konto parafialne.

4. Terminy Sakramentu Chrztu i Małżeństwa prosimy uzgadniać indywidualnie poprzez pocztę e-mail lub osobiście w kancelarii. Mogą one być udzielone w każdym dniu powszednim o dowolnej godzinie (według życzenia osób zainteresowanych).

5. Życzymy Wszystkim obfitych łask Bożych i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. DUSZPASTERZE.