Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

7 Niedziela Wielkanocna - 24 V 2020 r. - Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

1. W naszym kościele trwa czas I Komunii Świętych. Dzisiaj na  Mszy św.  12.00 sześcioro dzieci będzie przystępować po raz pierwszy do Eucharystii. Spowiedź dzieci, ich rodziców, chrzestnych i rodzin dla następnych grup będzie zawsze w sobotę przed Komunią Świętą od godz. 16.00 do 17.00  do końca czerwca. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za dary ofiarne na budowę kościoła i przygotowanie świątyni do uroczystości poprzez sprzątanie i ozdobienie kwiatami.

2. W tym tygodniu:

  • we wtorek (26 V) wspomnienie św. Filipa Neri, Prezbitera. Jest to Dzień Matki. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie w intencji MATEK.
  • w piątek (29 V) wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
  • trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w trakcie nabożeństwa majowego po Mszy św. o godz. 17.00. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  • w sobotę (30 V) święto Rocznicy Poświęcenia Białostockiej Bazyliki Archikatedralnej.
  • w następną niedzielę (31 V) obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.

3. BÓG ZAPŁAĆ! za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii i wpłacane na konto parafialne.

4. Terminy Sakramentu Chrztu i Małżeństwa prosimy uzgadniać indywidualnie poprzez pocztę e-mail lub osobiście w kancelarii. Mogą one być udzielone w każdym dniu powszednim o dowolnej godzinie (według życzenia osób zainteresowanych).

5. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli, obfitych łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień. DUSZPASTERZE.