Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

13 Niedziela zwykła - 28 VI 2020 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 siedmioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Eucharystii. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i ks. Jakubowi dziękujemy za owocne przygotowanie dzieci do przystąpienia do 1-szej komunii świętej i za dary ofiarne na budowę kościoła oraz dekoracje, kwiaty i przygotowanie świątyni do tej uroczystości. Wszystkim naszym parafianom i gościom - BÓG ZAPŁAĆ za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne. W przyszłą niedzielę (5 VII) ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby Archidiecezji Białostockiej. Przyszła niedziela będzie 1-szą niedzielą miesiąca - po Mszy św. o godz. 7.00 odbędzie się Różaniec KŻR z Ignatek - Osiedle, a przed Mszą św. o godz. 12.00 - Różaniec KŻR ze Śródlesia.

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek (29 VI) Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 17.00 i 19.30. W tym dniu obchodzimy szóstą rocznicę powstania naszej Parafii. 
  • we wtorek (30 VI) wspomnienie św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego. W tym dniu spowiedź przed udzieleniem Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży, świadków i ich rodzin o godz. 16.00. W tym dniu również zakończenie nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 17.00.
  •  w środę (1 VII) Sakrament Bierzmowania dla naszej młodzieży udzieli ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki o godz. 17.00.
  • W tym tygodniu 1-szy czwartek miesiąca, piątek i sobota. W 1-szy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.  W 1-szy piątek kapłani odwiedzą chorych od godz. 8.00.  Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź od godz. 16.00. 
  • piątek (3 VII) wspomnienie św. Tomasza Apostoła. 
  • w sobotę (4 VII) wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej.

3. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Duszpasterze