Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

​30 Niedziela zwykła, 25 X 2020 r. - 40 - godzinne Nabożeństwo i Odpust Parafialny

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. kiermasz pod namiotem oraz przy wyjściu z kaplicy i kościoła. Można będzie zaopatrzyć się w pamiątkowe - użyteczne kubki z grafiką i wizualizacją naszego kościoła oraz tradycyjne wypieki ciast w tym „Kremówki Papieskie w Ignatkach”.  Ciasta i kremówki są zapakowane. Nie przewiduje się konsumpcji podczas kiermaszu. Wszystkie produkty ą dostępne za dobrowolną ofiarę na budowę naszego kościoła. 

2. W tym tygodniu:

  • w środę (28 X) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Ks. Abpa TADEUSZA WOJDY SAC, Metropolity Białostockiego. Msza św. w intencji Ks. Arcybiskupa o godz. 18.00 w Katedrze Białostockiej.

3. Za tydzień (1 XI) uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego: 7.00; 10.00; 12.00; 19.30.

4. Modlitwy za zmarłych - WYPOMINKI - będą odprawiane w naszym kościele od 1 do 3 listopada 2020 r.: o godz. 18.45 - część Różańca z WYPOMINKAMI, a o godz. 19.30 Msza św. za zmarłych poleconych w WYPOMINKACH. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych są na stolikach przy wyjściu z kościoła i kaplicy. Kartki z WYPOMINKAMI przynosimy do zakrystii, albo składamy na tacę w zamkniętej kopercie z oznaczeniem na który dzień.

5. Katecheza parafialna. Dzisiaj (25 X) na Mszę św. o godz. 10.00 przychodzą  dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej z rodzicami (ks. proboszcz dzieciom z rodzicami przekaże gratis poświęcone różańce). Program katechez parafialnych przed Bierzmowaniem i I Komunią Świętą jest umieszczony na stronie internetowej naszej Parafii.

6. Zapraszamy do chóru, także chłopców i mężczyzn do służby ministranckiej.

7. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia! Duszpasterze