Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

20 Niedziela zwykła - 17 VIII 2014 r.

20 Niedziela zwykła - 17 VIII 2014 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: - w środę (20 VIII) wspomnienie św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła; - w czwartek (21 VIII) wspomnienie św. Piusa X, Papieża; - w piątek (22 VIII) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

2. Dziękujemy za posługę duszpasterską w naszej parafii Księdzu Krzysztofowi Andryszakowi, który - decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity - podejmuje posługę proboszcza parafii w Michałowie.

3. Msza święta w 94. rocznicę Bitwy Białostockiej 1920 roku zostanie odprawiona w niedzielę (24 VIII) o godz. 17.00, przy Pomniku Ofiar Wojny Polsko-Bolszewickiej 1920 r., ul. Gen. Stanisława Maczka.

4. Trwa miesiąc trzeźwości - sierpień. Zachęcamy wszystkich do abstynencji i trzeźwości!

5. Informujemy, iż została uruchomiona strona internetowa nowej Parafii p.w. św. Jana Pawła II w Ignatkach-Osiedle. Adres: www.ignatki.archibial.pl

6. Caritas Archidiecezji Białostockiej prosi o zwracanie do parafii plecaków z przyborami szkolnymi dla biednych dzieci w ramach tegorocznej akcji "Tornister pełen uśmiechów". Tym, którzy już zwrócili - serdecznie dziękujemy!

7. Zapraszamy do lektury "Gościa Niedzielnego", a w nim między innymi: - Dlaczego rekolekcje ignacjańskie, odprawiane przez wiele dni w zupełnym milczeniu, przyciągają tłumy? - w tych dniach papież Franciszek odwiedza Koreę Południową, gdzie Kościół rozwija się najszybciej na świecie; - o tym, co czuje siostra zakonna w tłumie uczestników na Przystanku Woodstock.

8. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, pomyślnego tygodnia oraz pięknych wakacji!

Duszpasterze.